Yiğit Halı Yıkama ile Gelen Temizlik!

HALI YIKAMA

Halı yıkamada deneyimli ve üstün kalite anlayışımızla temizlik ve hijyen konusunda ihtiyaçlarınıza en hızlı, en güvenilir ve ekonomik çözümler üreterek siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Halı Yıkamada Neden Profesyonel Hizmet Alınmalı ?

Evlerimizin vazgeçilmezi olan halıları evlerimizi güzelleştirdiği kadar iyi temizlenmediğinde ne kadar zararlı olabileceğini biliyoruz. Halı yıkama sektöründe halı yıkamada su, enerji, insan gücünden tasarruf gibi artılar sağlasada doğru ellere teslim edilmediğinde hijyen açısından ve halılarınız için olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. Eskişehir Yiğit Halı Yıkama olarak halılarınızı son teknoloji ile hijyenik olarak yıkamaktayız.

Halılarınızın temizliğinde kimyasal değil bitkisel halı şampuanları kullanmaktayız. Halılarınız çeşitlerine göre ayrı ayrı tekniklerle temizleme işlemi gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel anlamda temizlenen halılarınız dezenfekte edilmektedir. Yıkanması biten halılarınız kapalı ortamda kurutmaktayız. Temizliği biten halılarınız ambalajlanarak ilk günkü gibi adresinize en hızlı şekilde teslim edilmektedir.

Halı Çeşitlerine Uygun Temizlik

Farklı halı çeşitleri için farklı temizlik yöntemleri gerekir. Miss Yıkama, yün halı, elyaf halı, akrilik halı, naylon halı, polyester halı, Isparta halısı için daima en uygun temizleme metodunu bilir. Birçok halı çeşidi kendine has özellikleriyle, dilinden anlayan bir temizliğe ihtiyaç duyar. İşte biz bu hassasiyeti, yıllardan gelen deneyimimiz sayesinde çok iyi biliyoruz.