Yiğit Halı Yıkama ile Gelen Temizlik!

HAKKIMIZDA

Yiğit Halı Yıkama Hizmetleri

Yiğit Halı Yıkama olarak amacımız;

Sizlere modern, güvenilir, profesyonel, çalışan odaklı, kaliteli bir işletmecilik hizmeti sunmaktadır.

Bu amaçla farkımızı sizlere sunabilmek için en son teknoloji ile üretilmiş tam otomatik toz alma ve yıkama makinaları deneyimli kadro ve doğal antibakteriyel şampuanlarla ücretsiz servisimizle 4 mevsim birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

Halı yıkamada ilk tercihiniz Yiğit Halı yıkama fabrikası gibi tam donanımlı bir yıkama fabrikası olmalıdır. Size bir telefon kadar yakınız. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Düzenli halı yıkama işlemi yaptırmanız ve doğru halı yıkama teknikleri uygulayan full otomatik halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz halılarınızı daha uzun süre kullanmanızı sağlar. Halı yıkama uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu sebeple halılarınızı yeterli halı yıkama parkuruna sahip olmayan veya yağlı otopark ortamlarında halı yıkayan halı yıkamacılarına teslim edilmemelidir. El dokuma halılar, kilimler deforme edilmeden renkleri birbirine karıştırılmadan yıkanmalıdır. Bitkisel halı şampuanları kullanılmalıdır. Battaniye yıkama ve yorgan yıkama özel makinelerinde yapılmalıdır.

Halı yıkamada ilk tercihiniz Yiğit Halı yıkama gibi tam donanımlı bir yıkama fabrikası olmalıdır. Eskişehir’ de halı yıkama denince Yiğit Halı yıkama bu özellikleri taşımaktadır.

Fabrikamız Eskişehir’ de tüm semtlere ücretsiz servisle halı yıkama hizmeti vermektedir.